הרבה פעמים כשאנשים משתכרים הם עושים דברים שלא היו עושים בדעה צלולה, עליהם הם מתחרטים בבוקר המחרת. לאחרונה, צעיר מסין מצא את עצמו עם כף בתוך הגרון שלו, לאחר בילוי שכלל הרבה מאוד אלכוהול וחברים שלא שמרו עליו.הצעיר בן ה-26, הידוע רק בשם ג'אנג, סיפר לרופאים שתחת השפעת אלכוהול התערב עם חבריו שהוא יכול לבלוע כף מתכת, ולשלוף אותה מיד לאחר מכן באמצעות חוט שחיבר אליה. אבל, כפי שבוודאי ניחשתם, התעלול המסוכן השתבש והוא נותר עם הכף תקועה בקנה הבליעה שלו. למרות שהייתה לו בגרון כף באורך של 20 ס"מ, הוא הצליח לשתות ולאכול כרגיל, לכן לא פנה לקבלת סיוע רפואי.חי שנה עם הכף בגרון שלו. ג'אנג בבית החולים, צילום מסךחי שנה עם הכף בגרון שלו. ג'אנג בבית החולים, צילום מסך

 
רק שנה לאחר מכן הוא הגיע לחדר מיון, לאחר שחטף מכה בחזהו כמה ימים קודם לכן, מה שגרם לו לחוש כאבים בחזה וקשיי נשימה. "הייתי בהלם, מעולם לא ראיתי דבר כזה", סיפר אחד הרופאים שטיפלו בו, בבית החולים באוּרוּמְצִ'י, בירת המחוז שינג'יאנג. "כשהוא הגיע אלינו, קנה הבליעה שלו כבר היה מזוהם". הרופאים החליטו שהדרך הבטוחה ביותר לעזור לו תהיה להוציא את הכף בדרך בה היא הוכנסה - דרך הפה שלו. 

הוא הורדם, ובאמצעות ניתוח באורך שעתיים שכלל החדרת צינור עם מצלמה קטנה בקצהו, הם הצליחו להוציא את הכף מגרונו. ג'אנג מאושפז בימים אלו בבית החולים ורופאיו צופים לו החלמה מהירה. הוא עתיד להשתחרר במהלך הימים הקרובים.
 
חי שנה עם הכף בגרון שלו. ג'אנג בבית החולים, צילום מסךחי שנה עם הכף בגרון שלו. ג'אנג בבית החולים, צילום מסך