לפי סטטיסטיקות מביכות שיצאו לאחרונה, אחד מגורמי המוות בקרב בני אדם בימינו הוא ה"סלפי". אם זה נשמע לכם הזוי, תחשבו על כל הפעמים שקראתם על אנשים שנפלו מצוקים או היו מעורבים בתאונות דרכים, רק כי היו עסוקים בלצלם את עצמם ולהעלות לאינסטגרם.

כמובן שלא כל המקרים מסתיימים כך, ויש מי שיוצאים בזול ורק נפצעים או חווים כאב רב בעודם מנסים לצלם את ה"סלפי" המושלם. קחו לדוגמה את התיירת הצעירה הזו, שלמדה בדרך הקשה למה כשמבקרים בתאילנד לא כדאי להצטלם עם הקופים, גם אם כולם עושים את זה. 

כפי שניתן לראות מהתיעוד, שהתרחש במנזר בודהיסטי במחוז לופבורי, הצעירה עומדת ליד כר דשא כשסביבה המוני קופים סקרנים. כשאחד מהם מטפס על רגלה לפתע, היא קורנת מאושר ורואה בזה הזדמנות מושלמת להצטלם. אבל מהבעות פניה, אי אפשר שלא לראות שהיא לחוצה מהסיטואציה, בייחוד כשהקוף מטפס על מכנסיה ומושך אותם מטה. 
 
הקוף הראשון מגיע, מטפס על רגלה של הצעירה. צילום: יוטיובהקוף הראשון מגיע, מטפס על רגלה של הצעירה. צילום: יוטיוב


בעודה מתרגלת לסיטואציה ועושה פוזות למצלמה, רץ לעברה קוף נוסף ומטפס גם הוא על גופה. שני הקופים מתמקמים על רגלה, ואז עולים מעלה כשאחד מהם נתלה על חולצתה והשני על מכנסיה. בשלב זה, אפשר לראות שהיא כבר מבוהלת, אבל יחד עם זאת גם ממש רוצה שכל האירוע יתועד.

כאשר הקופים מטפסים על שיערה היא כבר נכנסת לפאניקה, וכפי שניתן לראות הם מושכים בו ונתלים עליו. אבל תאמינו או לא, גם בשלב זה היא מחייכת למצלמה כי אם אין תמונה זה לא קרה. הסרטון מסתיים בכך שהקופים יורדים ממנה, והיא רצה משם במהירות.


חבר של הקוף מגיע ומצטרף לחגיגה. צילום: יוטיובחבר של הקוף מגיע ומצטרף לחגיגה. צילום: יוטיוב


יש לי משהו בשיער? הקופים בפעולה. צילום: יוטיוביש לי משהו בשיער? הקופים בפעולה. צילום: יוטיוב


הפאניקה משתלטת. צילום: יוטיובהפאניקה משתלטת. צילום: יוטיוב


צפו בתיעוד המלא: תיירת מנסה להצטלם עם קופים - מיד מתחרטת על זה